FC Viktoria Plzeň        FK Baník Most 1909        FK Baník Sokolov        FK Mladá Boleslav        FK Pardubice        FK Teplice

FK Teplice    -     FK Mladá Boleslav

1.kolo 27.8.2015 FK Teplice FK Ml. Boleslav 0 : 2
12.kolo 24.10.2015 FK Ml. Boleslav FK Teplice - : -
Hodnocení trenéra:
„V dalším mistrovském utkání jsme zavítali do Bystřan, kde hraje svá utkání Teplická mládež. Před slušně zaplněnými tribunami jsme byli lepším týmem. Naše aktivní a důrazné napadání dělalo domácí rozehrávce velké problémy, ale k naší smůle jsme se v nabídnutých šancích nedokázali brankově prosadit. Až ve 25. minurě jsme dokázali po rohovém kopu uklidit odražený míč do správného místa. Vstup do druhého poločasu nemohl vyjít lépe. Ve 36. minutě náš záložník vyhrál na polovině hřiště důrazný souboj, posunul míč na volného spoluhráče, který kolmicí vyslal útočníka do samostatného úniku a dvoubrankové vedení bylo na světě. Domácí se snažili výsledek alespoň zkorigovat, ale pozorná obrana nedovolovala soupeři ohrozit naší branku. Naopak my jsme se do několika vážných situací propracovali, ale střelecky jsme selhali. Po prostřídání hráčů na obou stranách se tempo hry výrazně snížilo a tak s výsledkem do konce utkání už ani jeden tým pohnout nedokázal."

FK Mladá Boleslav    -     FC Viktoria Plzeň

2.kolo 15.8.2015 FK Ml. Boleslav FC Viktoria Plzeň 7 : 1
13.kolo 31.10.2015 FC Viktoria Plzeň FK Ml. Boleslav - : -
„Start do utkání jsme měli famózní. Ve 2. a 3. minutě jsme předvedli dva totožné rychlé protiútoky, které nebyl problém zakončit do prázdné branky. Ve 13. minutě už to bylo o tři branky. Dlouhý nákop brankáře nedokázali plzeňští obránci zkrotit a vyběhnuvší brankář byl přelobován. Prakticky totožnou akcí hosté ve 23. minutě snížili. Pouze dlouhý nákop za obranu předvedl obránce. Hosté sice byli přesnější v kombinaci, za to my jsme byli nebezpečnějším týmem. Což se potvrdilo i v poločase druhém. Ve 46. minutě se nedohodl hostující brankář s obráncem, čehož dokázal chytře využít náš útočník k navýšení skóre. Další branky se nám podařilo vstřelit ve 48., 56. a 64. minutě. Prakticky ve všech případech se nám podařilo důrazným napadáním získat míč na polovině hřiště a proměnit následující rychlý protiútok. S výsledkem můžeme být spokojení, ale naše předvedená hra měla k ideálu ještě hodně daleko."

FK Pardubice    -     FK Mladá Boleslav

3.kolo 22.8.2015 FK Pardubice FK Ml. Boleslav 0 : 3
14.kolo 07.11.2015 FK Ml. Boleslav FK Pardubice - : -
„Druhé mistrovské utkání nepřineslo pohlednou podívanou, což se projevilo i v množství vyložených šancí na obou stranách. Po celou dobu utkání se bojovalo, o každý metr hřiště a tak souvislých kombinací bylo k vidění pramálo. Do vedení jsme se dostali ve 32 minutě, kdy odražený míč na hranici vápna napálil náš útočník přesně pod břevno. Druhý poločas nepřinesl výraznou změnu rozložení sil, ale i tak jsme začali být nebezpečnějším týmem. To se projevilo až v závěru utkání, kdy jsme během dvou minut rozhodli o svém vítězství. V 62. minutě se dravý průnik z pravé strany podařilo přetavit v gólovou nabídku na hranici pokutového území a takřka po rozehrávce, v 63. minutě rychlé přenesení hry na tři přihrávky z pravé strany na levou k nekrytému střelci přineslo třetí brankovou radost."

FK Mladá Boleslav    -     SK Dynamo Č.Budějovice

4.kolo 15.8.2015 FK Ml. Boleslav SK Dynamo Č.Buděj. 5 : 0
15.kolo 15.11.2015 SK Dynamo Č.Buděj. FK Ml. Boleslav - : -
„Trvalou převahu jsme v prvním poločase dokázali zužitkovat až ve 20. minutě utkání, kdy se nám podařilo otevřít skóre po propadlém míči z rohového kopu. Ve 31. minutě jsme se dokázali rychlou kombinací z levé strany propracovat před prázdnou branku a tu nebyl problém trefit. O dvě minuty později už byl náskok tříbrankový. Na kolmici mezi obránce si naběl náš útočník a nadvakrát dokázal proměnit. Začátek druhého poločasu přinesl další branku v Budějovické síti. Ve 38. minutě byl na polovině hřiště znovu náš útočník důraznější a samostatný únik zakončený kličkou proměnil. Ve 46. minutě jsme dokázali vystihnout soupeřovu špatnou rozehrávku a rozdíl narostl na pět branek. Po prostřídání hráčů na obou stranách tempo a hlavně přesnost přihrávek značně poklesly a tak se skóre již nepohnulo. Zatím je naší největší bolestí proměňování vyložených šancí a tak si hosté odvezli ještě milosrdný výsledek."

1FK Příbram    -     FK Mladá Boleslav

5.kolo 05.9.2015 1FK Příbram FK Ml. Boleslav 3 : 5
16.kolo 21.11.2015 FK Ml. Boleslav 1FK Příbran     - : -
„Nejen raketový začátek, ale celý první poločas snesl z naší strany velmi slušné měřítko. Díky aktivnímu napadání, důrazným průnikům a chytrým přihrávkám mezi obránce jsme v 8. minutě vedli již 3:0. Naše aktivita přinesla navýšení skóre ve 23. minutě, kdy se na výlet vydal střední obránce a s pomocí narážečky se záložníkem se dostal až před brankáře, se kterým si i když na dvakrát poradil. Druhý poločas nejprve přinesl naší velikou, ale neproměněnou šanci a tak se domácí zlepšeným výkonem propracovali ke snížení. Ve 46. minutě našel centr z pravé strany nepokrytého útočníka a ten přesnou hlavičkou trefil. Naše odpověď, ale netrvala dlouho. V 56. minutě domácí odvrátili rohový kop zpět ke kopajícímu hráči, který napodruhé našel přesně hlavu skórujícího hráče. Bohužel nám koncentrace nevydržela až do konce utkání a tak se příbramským podařilo v posledních dvou minutách vstřelit dvě branky, což zkazilo dojem, z našeho, jinak povedeného výkonu."

FK Mladá Boleslav    -     FK Ústí nad Labem

6.kolo 12.9.2015 FK Ml. Boleslav FK Ústí nad Labem 10 : 1
17.kolo 23.09.2015 FK Ústí nad Labem FK Ml. Boleslav   0 : 3

(6.kolo) „V prvním poločasu se nám nedařilo, až na několik výjimek, dobývat soupeřovu obranu, kdy se hosté stačili posouvat v obraném bloku na hranici vlastního pokutového území. I tak naše poločasové vedení 3:0 bylo zcela zasloužené. Ve druhém poločase jsme zpřesnili a zrychlili kombinaci a do 42. minuty dokázali vstřelit další tři branky. S ubývajícími silami začal mít soupeř ještě větší problémy, ale i díky naší vychýlené mušce se skóre zastavilo na desítce. V poslední minutě se díky zaváhání našeho obránce dočkali jediného zásahu i Severočeši."
...
 FC Hradec Králové    -     FK Mladá Boleslav

7.kolo 19.9.2015 FC Hradec Králové FK Mladá Boleslav 0 : 3
18.kolo 28.10.2015 FK Mladá Boleslav FC Hradec Králové   - : -
„Další povedené utkání našeho týmu proti kvalitnímu soupeři. Od začátku se hrál rychlý a důrazný fotbal, který se musel divákům líbit. Byli jsme nebezpečnějším týmem a šli do vedení ve 26. minutě, když jsme dokázali odvrátit rohový kop a rychlým přechodem na 4 přihrávky se dostali až před brankáře s přesně mířícím střelcem. Do poločasu jsme ještě vedení dokázali navýšit. Odražený míč náš volný hráč z hranice vápna otřel křížnou střelou o tyč a ta zapadla za bezmocného brankáře. Vstup do druhého poločasu nám vyšel zejména herně. Soupeře jsme nepustili 10 minut za polovinu hřiště, ale paradoxně jsme se dostali jen do jedné vyložené šance, která skončila brankou. Rozhodčí ji však z důvodu těsného ofsajdu neuznali. Další branku se nám podařilo vstřelit v 50. minutě, kdy jsme zakombinovali na pravé straně hřiště. Následná přihrávka mezi stopery našla rozběhnutého střelce, který se nezmýlil. Až do konce utkání jsme měli převahu, kterou jsme však již brankově vyjádřit nedokázali."
...
 FK Baník Sokolov    -     FK Mladá Boleslav

8.kolo 26.9.2015 FK Baník Sokolov FK Mladá Boleslav 1 : 9
19.kolo 01.5.2015 FK Mladá Boleslav FC Hradec Králové   - : -
„Po herně zpackaném utkání v Ústí jsme proti Sokolovu ukázali znovu svou lepší tvář. Od úvodu utkání bylo jasné, kdo je pánem na hřišti. Byli jsme rychlejším a lépe kombinujícím týmem a své branky jsme dokázali rovnoměrně rozdělit do celého utkání. I soupeř zaznamenal svůj dílčí úspěch. Ve druhém poločasu, za rozhodnutého stavu, jsme svou zbytečnou chybou darovali Baníku pokutový kop, ze kterého se střelec nezmýlil. I po obdržené brance náš výkon nijak neubral na obrátkách a tak dalšími třemi góly završili devíti brankovou úrodu."